X Liceum Ogólnokształcące im. I.J. Paderewskiego Akademickie w Katowicach

  
  
  

Nagrodzeni w konkursie "Zdjęcie z książką"

                                                

2nagroda

       

 

22nagroda                                           

 

Podczas październikowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych zorganizowaliśmy konkurs na „Zdjęcie z książką”. Celem konkursu było przede wszystkim aktywizowanie uczniów do brania udziału w konkursach oraz rozwijanie wyobraźni i odkrywanie talentów artystycznych. Otrzymaliśmy od naszych uczniów wiele ciekawych zdjęć. Część z nich jednak nie spełniła wymogów regulaminowych. Wśród laureatek znalazły się trzy uczennice. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Laureatki same wybiorą sobie nagrody książkowe podczas wizyty w naszej szkolnej bibliotece. Już teraz zapraszamy do brania udziału w naszych kolejnych konkursach, bo sami widzicie, że warto.

 

Autor: Katarzyna Pąpka 2020-11-12

1nagroda

 

wyrnienie

 


Copyright © X Liceum Ogólnokształcące im. I.J. Paderewskiego Akademickie w Katowicach