Zuza Stanaszek

Nazywam się Zuza Stanaszek i chodzę do klasy 1a. Pochodzę z małopolski, do XLO przyjechałam z samego Makowa  Podhalańskiego.
W życiu próbowałam wielu aktywności fizycznych, grałam również, swego czasu, na pianinie, uwielbiam śpiewać i staram się w tym wciąż realizować, jeździłam konno przez 4 lata w lokalnej stadninie, lecz w pewnym momencie zrozumiałam, że żadne z tych zainteresowań nie satysfakcjonuje mnie w pełni. W końcu odkryłam makijaż, który stał się moją pasją, bez której nie wyobrażam sobie mojego życia.

Zaczęło się od tego, że jako mała dziewczynka przychodziłam do salonu kosmetycznego mojej mamy i obserwowałam jej pracę, poznawałam kosmetyki, którymi się posługiwała. Z czasem coraz bardziej mnie to interesowało i postanowiłam, że spróbuję odnaleźć w tym siebie. Na początku nie wychodziło mi to pięknie, lecz patrząc na moje prace teraz, jestem w stanie dostrzec progress, który uważam za naprawdę dobry w tak krótkim czasie. Zauważyłam, że ludziom podoba się to, co robię, więc wpadłam na pomysł założenia profilu na instagramie, który miał być tym w pełni makijażowym. Prowadzę go od jakiegoś czasu, i ku mojemu zadowoleniu, zyskuje obserwatorów. I takim sposobem, oddałam się temu w całości.
W przyszłości moim marzeniem jest zostanie profesjonalną wizażystką i praca jako makijażysta znanej marki kosmetycznej. Bardzo chcę się uczyć i kształcić w tym kierunku, więc w planach mam wiele wyjazdów i szkoleń, dzięki którym mogę się ciągle doskonalić. Nie ukrywam, że moim paliwem napędowym jest Instagram, gdzie znajduję inspirację i dowiaduję się o nowościach kosmetycznych. Posiadam naprawdę wiele kosmetyków, ponadto bardzo zwracam uwagę na jakość, pigmentację i funkcjonalność. Możecie u mnie znaleźć produkty takich marek jak Anastasia Beverly Hills, JuviasPlace, Maccosmetics, OFRAcosmetics i inne zagraniczne perełki.
Wykonuję makijaże studniówkowe, ślubne, imprezowe, więc dla wszystkich znajdę coś odpowiedniego. Zaczynam nagrywać filmy na YouTube, gdzie objaśniam wiele kwestii makijażu i pokazuję jak go wykonuję. Ineresuje mnie też fotografia, więc w planach mam kupić sobie profesjonalną lustrzankę, by jakość moich materiałów stawała się coraz lepsza. Na moim Instagramie możecie znaleźć krótkie tutoriale i różnorodne zdjęcia.
Zapraszam wszystkich serdecznie na mój Instagram i YouTube  i na makijaże wykonane produktami najwyższej jakości.

Autor: Magdalena Sutor 2019-01-14 15:00

Zdjęcia do artykułuMakijaż w wykonaniu Zuzy


Makijaż w wykonaniu Zuzy


Makijaż w wykonaniu Zuzy

X Liceum Ogólnokształcące im. I.J. Paderewskiego w Katowicach 
Adres: ul. Miarki 6 40-224 Katowice
tel.: 32 259-77-59, 32 258-79-47 
e-mail: szkola@xlo.pl

Uczeń z pasją. All Rights Reserved.
Opracowanie graficzne strony: Jacek Durski 2013-2014