PO WER - trwają przygotowania

Od października trwa realizacja projektu „Nauczanie języków obcych na miarę XXI wieku”, dofinansowanego z Funduszy Europejskich  w ramach Programu Operacyjnego „Wiedza Edukacja Rozwój”.

W chwili obecnej troje nauczycieli – prof. Anna Włudarczyk-Dudzic, prof. Anna Dziechciarz i prof. Arkadiusz Kurek przygotowują się intensywnie do udziału w wakacyjnych kursach metodycznych we Włoszech, Hiszpanii i na Malcie. Pedagodzy uczestniczą w zajęciach z kultury kraju i regionu, do którego wyjadą, a także w szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy i BHP. Ponadto biorą udział w warsztatach i oddają się lekturze związane z tematyką kursów.

 

Dzięki uczestnictwu w zagranicznych kursach nauczyciele nabędą nowe umiejętności metodyczne, w tym związane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, oraz zapoznają się się z najnowszymi osiągnięciami metodycznymi w zakresie nauczania języków obcych i kultury. Po powrocie, uczestnicy projektu podzielą się swoimi umiejętnościami z innymi nauczycielami i oczywiście będą stosować je w swojej codziennej pracy. Trzymamy kciuki!

Autor: Anna Dziechciarz 2018-11-22 18:00

Zdjęcia do artykułu


X Liceum Ogólnokształcące im. I.J. Paderewskiego Akademickie w Katowicach 
Adres: ul. Miarki 6 40-224 Katowice
tel.: 32 259-77-59, 32 258-79-47 
e-mail: szkola@xlo.pl

Projekt PO WER. All Rights Reserved.
Opracowanie graficzne strony: Jacek Durski 2013-2014